hotel trzy gwiazdki poznan

hotel trzy gwiazdki poznan

Jak stworzyć własną Podcast

Ale po pierwsze, co jest podcasting ?

Podcasting to stosunkowo nowy rodzaj technologii, tak tutaj jest trochę tło dla tych, którzy nie natknąć tej kadencji jeszcze. Definicja Wikipedia jest dobra dość:

„Podcasting” czyni plików audio (najczęściej w formacie MP3) dostępna online w sposób, który umożliwia oprogramowanie do automatycznego pobierania plików do słuchania na wygodę użytkownika.

Sposób, w jaki widzę podcasting to skrzyżowanie audycji i blogu. Wspaniałą rzeczą jest to, każdy może stworzyć podcast przy niewielkim nakładzie i tylko bardzo podstawowej wiedzy IT. Kiedy już produkowane podcast można pozwolić ludziom do subskrypcji aby otrzymywać aktualizacje, gdy są one przesyłane na swojej stronie. Odbywa się to w bardzo podobny sposób, jak przy użyciu czytnika RSS do konsorcjum blog / News Feeds (więcej o tym później).

Jak robię i publikuje swój pierwszy podcast?

Pierwszym krokiem było dla mnie badania. Chciałem się dowiedzieć, co brzmiało jak inne podcasty oraz jakie inne osoby zostały już robi (szczególnie w mojej dziedzinie finansów osobistych). Był to również użyteczne aktywności, aby usunąć wszelkie obawy, że wszystkie podcasty już wyprodukowanych byłoby wysoce profesjonalnej jakości – niektóre są, ale w większości nie są!

Kiedy już ustalono, że nikt inny nie robi tego, co planuje zrobić (z wyjątkiem Martina Lewisa, pieniądze Saving Expert, ale to bardziej chodzi o oszczędzanie pieniędzy niż planowania finansowego), że nadszedł czas, aby dowiedzieć się, jak nagrać swój pierwszy pokaz ,

Ja planowaliśmy nagrać dziesięć minut pokazów, które mogłyby zmniejszyć czas produkcji, a także zachować rozmiar pliku dość mały. Ponieważ jest to plik audio gościł na naszej stronie Chciałem zapewnić, że nie był zbyt duży (aby utrzymać czasy pobierania szybki, ale także zaoszczędzić na ograniczenia przepustowości).

– autor artykułu