hotel trzy gwiazdki gdansk

hotel trzy gwiazdki gdansk

Aby nagrać treść mojego podcastu raz pierwszy spróbował wykorzystać ‚Rejestrator dźwięku „, który pochodzi z systemem Windows XP. To nie był idealny dla kilku powodów. Czas nagrywania jest ograniczony do 60 sekund, co oznaczałoby cięcia mojej planowanej pokaz na dziesięć idealnie zsynchronizowanych segmentów następnie edytować je wszystkie razem. To również nie pozwoliłby mi mówić nad podkładem muzycznym (coś czułem, było ważne dla profesjonalnej brzmiące pokazać / wprowadzenia).

Szukałem w internecie i znalazłem trochę wolnego spróbować oprogramowania na download.com. Ten program nazywa Propaganda 1.0 i oferuje kompletne rozwiązanie byłoby podcast twórcy. Pobrałem bezpłatną wersję próbną, aby upewnić się, że zrobił wszystko, co chciałem ją a następnie łuskane się z $ 49,95 aktywować pełną wersję.

Chciałem, aby mój podcast nie było dziesięć minut mną rozmawiają o emeryturach więc poprosiłem moją siostrę, aby nagrać kilka ukąszeń dźwiękowe dla mnie. Były to tylko proste bity audio, które mógłbym wykorzystać do wprowadzenia show, zerwać treści i wykorzystać do wykończenia podcast (mój regulacyjny ostrzeżenia / Zastrzeżenie).

W zakresie sprzętu używałem zestawu słuchawkowego mikrofonu; ten sam system używam Skype. To kosztowało mnie £10 w Dixons i robi dobrą robotę jeśli chodzi o nagrywanie jednego głosu.

hotel trzy gwiazdki gdansk

Korzystanie Propagandy mogłem nagrać zawartość na koncert, w kolejce aż 16 różnych ścieżek audio (w tym niektóre podkładem muzycznym) i bawić się z terminów. Cały ten proces trwał prawie 2 godziny przed Byłem zadowolony z ostatecznej wersji.

Publikowanie mój podcast

Oprogramowanie Propaganda czyni to dość łatwe, jak również. Zasadniczo istnieją trzy kroki do publikowania podcast.

1 – utworzyć plik MP3 z podcastu. MP3 wydaje się być najbardziej popularny format plików dla podcastów więc zatrzymany z tradycją.

– autor artykułu