hotel 3 gwiazdki wymagania

hotel 3 gwiazdki wymagania

Jak Zaczynając własną „Country Club” można Skyrocket Twoje dochody!

Widzisz, ludzie chcą być częścią czegoś wyjątkowego. Powyższy przykład był wolny. Ale nie lekceważ ile klienci lub klienci będą płacić to zrobić, albo.

Przykład: Mój znajomy ostatnio dodanych płaci $ 15,000.00 rocznie należeć do prezydenta Klubu miejscowym teatrze, mimo że on i jego żona uczestniczyć każdy pokaz tam po prostu w wysokości 150,00 $. Dlaczego miałby nawet wierny uczestnik chce płacić 100 razy więcej? Szczególne traktowanie jak najlepszego stolika, Parkowanie samochodu, zachęca do funkcji VIP, prywatny restauracja tylko dla członków sieci z wyższym poziomem ludzi, itd

Kolejny mój znajomy płaci za członkostwo w prywatnym klubie tutaj, w Los Angeles Sunset Blvd. na górę dla wielu z tych samych powodów (ale bardziej tak, wierzę, bo imponuje jego termin;)).

Mój mentor marketingu Dan Kennedy nauczył mnie nie jest segmentem praktycznie każdej grupy klientów lub klientów lub rynku, którzy chętnie płacą znacznie powyżej cen standardowych dla wygody, statusu i specjalnego traktowania.

Ja nazywam to „kraj clubbing” Twoja firma. Dlaczego jest driving range z opłaty godzinowej, kiedy można być klasą sześciu rysunek członków klubu w dół ulicy? Można zaproponować zarówno oczywiście, ale wygląda na to, co będzie rakieta firmy szybciej, z mniejszą ilością transakcji i klientów o wyższej jakości.

hotel 3 gwiazdki wymagania

Jednym z przykładów jest to mój prywatny Program Platinum Mastermind, którą rozpoczęto w 2006 roku ze względu na ogromny popyt na mojego osobistego trenera. Ta grupa 15 poważnych właścicieli małych firm, każda zapłacić $ 19,000.00 rocznie mieć większy dostęp dla mnie więcej niż ktokolwiek inny, w małych grupach, gdzie spotykamy się 3 razy w roku, w luksusowych 4- i 5-gwiazdkowych hotelach i kurortach.

Moi platynowców są zasadniczo VIPy w moim świecie! I dlatego, że utrzymanie trochę mistyki o grupie, ludzie wydają się chcieć „in” jeszcze bardziej. (Jeden z członków mojego ale opanowany w pokoju panie w moim ostatnim Online Sukces Blueprint Workshop przez kilku uczestników, który zażądał, aby wiedzieć, w jaki sposób mogą dostać się platyną!)

Dzielę to nie ci zaimponować, ale wpoić wam, że na danym rynku (tak, * swoje *) istnieje pewien procent ludzi, którzy chętnie płacą więcej – dużo więcej – na wyższy poziom usług lub leczenia. Pamiętaj, że nie próbujesz zadowolić wszystkich, tylko nieliczni, którzy mogą sobie pozwolić na ten poziom usług.

Więc teraz zająć minutę lub dwie i zastanowić się, jak można założyć własny klub „Country” dla swoich klientów i klientów. Czy jest to poziom VIP doręczenia lub prywatnej grupy klientów, która spełnia kilka razy w roku.

Aby uzyskać z kołami toczenia, to sobie wyobrazić … czy można dostać 10 osób do zaangażowania się w pewnego rodzaju program, który jest po prostu $ 10,000.00 rocznie, to dodatkowe $ 100,000.00 w tym roku dla CIEBIE!

– autor artykułu