3 gwiazdki hotel wymagania

3 gwiazdki hotel wymagania

A także wymieniając w różnych katalogach dodałem bloga na mojej stronie internetowej i na wzmiankę o moim Ecademy podpisu. Łączny efekt tych dwóch elementów jest, aby uzyskać wysoki wynik na google.co.uk gdy stosuje szukanej podcast ‚personal finance „.

Myślę, że miałem dość dobrą historię do opowiedzenia prasę teraz, gdyż jest to po raz pierwszy w Wielkiej Brytanii (podcast finansów osobistych z niezależnego doradcy finansowego). Miałem już kilka pozytywnych odpowiedzi z prasy branżowej, więc w tym tygodniu mam zamiar przenieść się na prasie finansowej konsumentów.

Co następne?

3 gwiazdki hotel wymagania

Cóż, oprócz pracy nad Pokaż numer dwa mam zamiar poprawy jakości produkcji show w miarę upływu czasu. Mógłbym rozważyć uzyskanie pewne „jingle” wyprodukowany że mogę mieszać do pojawienia się poprawić atmosferę i jakość produkcji. Jest, oczywiście, motyw biznesowych dla produkcji tego podcastu, jak (mam nadzieję) będzie prowadzić do nowych dochodzeń i wyższy profil w internecie i prasie.

Dla każdego, kto rozważa swój własny podcast (lub przeczytać ten artykuł i uważa, że ??może to być coś, co mogliby zrobić) www.tbv.pl Proponuję idź do niego! Podcasting jest jeszcze w bardzo wczesnym stadium i nie wiele osób w Wielkiej Brytanii połów na technologii jeszcze. Wraz z wybuchem w iPodzie i innych własności odtwarzacza MP3 wszystkie przepowiednie są do ogromnego wzrostu rynku podcastu.

Ponieważ stosunkowo mało osób tworzyć własne podcasty teraz jest dobry czas, aby dostać swoją własną audycję uruchomiony przed konkurencją złapać na pomysł.

– autor artykułu