gwiazdki hotelowe w grecji

gwiazdki hotelowe w grecji

Bóg zaczął sam Kościół z manifestacji mówienia językami zachodzących w dniu Pięćdziesiątnicy. Cudowne uzdrowienia , przemiany życia były wszędzie. Teraz, jeśli osoba jest centrowanie swoje doświadczenia House Church wokół samych spotkaniach i jest właściwie mówiąc, że czytaliśmy żadnych odniesień biblijnych do tego typu rzeczy dzieje się przy spotkaniach NT kościoła domowego, musi pamiętać, że ani spotkania, ani domy sami byli lub są Kościół …aby przejść na stronę kliknij tutaj. nie więcej niż dzisiejsze ozdobne budynki kościelne mogą być uznane za „Kościół”. Nie, Kościół to ludzie, ekklesia, tym „zwane z nich.” Okres. Jako, że my, jako jednostki, to Arka Nowego Przymierza, niosąc z nami sama obecność samego Boga, tego samego Ducha, który Jezusa wskrzesił z martwych mieszka w nas z całą surowością, że poddani króla będzie Mu pozwolić – na spotkanie kościół domowy lub w Starbuck.

Miałem najlepszy czas „bycia Kościołem” z kilkoma których miałem obiad zw Tye, Teksas ostatniej nocy. Mamy nawet modlił się z naszej kelnerki! Kilka tygodni temu, modliłam się z 95-letnia kobieta w domu opieki. I śpiewali hymn. Czuliśmy obecność Boga, bo niech świecą przez nas. Mieliśmy kościół!

gwiazdki hotelowe w grecji

Co jedna osoba dalej „TBN / zielonoświątkowych stylu prezenty”, wolę nazywać je „dary Ducha”. Jeśli chodzi o mnie chodzi, możemy użyć więcej spotkań Samaria typu (Dz 8: 6-8, BW) „, a tłumy jednomyślnie echa rzeczy wypowiedziane przez Filipa, słysząc i widząc cuda, które czynił. Dla duchy nieczyste, zawołał donośnym głosem, wyszedł z wielu, którzy posiadali, a wiele osób, które były sparaliżowane i chromych zostało uzdrowionych i była wielka radość w tym mieście. „.

gwiazdki hotelowe w grecji

Prostu dostać się z drogi

Wewnątrz ruchu Dom Kościoła, wierszem, który odbywa się tak bardzo, lśniące, jedynego prawdziwego światła biblijne o tym, co się spotkanie Nowego Testamentu Kościół wyglądało, jest Pierwszy List do Koryntian 14: 26-33 (AMP), „Co zatem, bracia, jest [słuszne]? Kiedy można spotkać razem, każdy z nich ma hymn, nauczanie, ujawnienie specjalnej wiedzy lub informacji, wypowiedź w [obcym] językiem, lub interpretacji niego. [Ale] niech wszystko będzie konstruktywna i budujące i dla dobra wszystkich.

– autor artykułu