4 gwiazdki hotel wymagania

4 gwiazdki hotel wymagania Propaganda pozwolił mi przekonwertować 16 utworów audio ja w kolejce do jednego pliku MP3 i wybrać najbardziej odpowiednią jakość pliku. Zdecydowałem się na coś mid-range, nie jest zbyt niska, jak jakość dźwięku cierpiał i nie jest zbyt wysoka, aby utrzymać rozsądny rozmiar pliku (w 4MB).

2 – gospodarzem plik MP3 na swojej stronie internetowej. Używam MS FrontPage zaprojektować moją stronę i trochę darmowego oprogramowania FTP do transferu plików z komputera do Internetu. Gospodarzem plik Ja również wbudowany podstawową stronę internetową, która powie potencjalnych słuchaczy nieco więcej na temat mojego podcastu w ogóle, a więcej o tym konkretnym podcast show.

3 – aby kanał RSS. Ponownie, Propaganda zrobiła to dla mnie z jego funkcji publikacji. RSS jest pasza konsorcjum, które pozwala graczom znaleźć podcast podcast i zapisz się do aktualizacji. Przy produkcji nowego podcastu pokaz zaktualizować ten kanał RSS (który jest gospodarzem na swojej stronie internetowej) oraz różne podcast gracze zauważą aktualizacji i pobrać nowy podcast dla słuchacza.

Promowanie mój podcast

Teraz, gdy miałem podcast musiałem trochę słuchaczy! I napisali prośbę o pomoc w sieci on-line, Ecademy.com i dostał kilka bardzo przydatnych rozwiązań. Wydaje się, że głównym katalogu podcast jest iTunes Jabłka więc zacząłem tam. Jest to bardzo proste, aby uzyskać wymienione jak wszyscy muszą wiedzieć, że linki do swojej strony internetowej, podcastów i kanałów RSS. Jest to proces lustracji, więc musiałem czekać kilka dni, aby uzyskać wymienione, lecz w niedzielę rano znalazłem mój link i był w stanie używać iTunes do pobrania, słuchać i zapisać się do mojego podcastu.

Istnieje mnóstwo innych katalogów podcast ale taki, który przykuł moją uwagę był Britcaster.com. Jak to tylko wymienia podcasty uk (większość katalogów, w tym iTunes, są USA centric) powinno doprowadzić do bardziej odpowiednich odbiorców.

– autor artykułu