hotele 4 gwiazdkowe gory

hotele 4 gwiazdkowe gory

Problemy Stres i kuwety

Czy Twój kot zestresowany? Użytkownik nie może sobie z tego sprawy, dopóki nie zatrzyma się przy użyciu swojego kuwety.

Koty są stworzeniami z przyzwyczajenia. Oni nie lubią niespodzianek. Więc jeśli coś się stanie zakłócić Twojego kota codziennej rutyny, może ona reagować na stres poprzez oddawanie moczu gdzieś inny niż w jej kuwecie.psychoterapiadom.pl/psychoterapia-dzieci

Przeprowadzka do nowego domu to prawdopodobnie ostateczny stresora dla Twojego kota . Jest to dość traumatyczne dla twój kot nagle znaleźć się w nowym miejscu, że nie wie.

Naprawdę nie można przygotować kota na ruch, ale można zrobić kilka rzeczy, aby Twój kot czują się bardziej bezpieczne. Gdy dojdziesz do swojego nowego domu, trzymać kota w jednym pokoju na dzień lub dwa. Bądź pewien, że jest otoczony przez znanych rzeczy jak jej jedzenie i naczynia wodą, łóżku lub ulubionej poduszce, coś potrafi ukryć się jak pudełko lub dużą papierową torbę, a co najważniejsze, jej kuwecie.

hotele 4 gwiazdkowe gory

Ilekroć przeniesiony, zawsze dał mój kot coś, co pachniało jak ja, jak bluzy, że nosił. Pomogło to, żeby czuć się bardziej bezpieczne, ponieważ czuła zapach mnie nawet gdybym tam nie było.

Pamiętaj, aby podać swoje losy Kot dodatkowej uwagi na co dzień. Większość kotów osiąść w ciągu kilku dni i zacząć czuć się jak w domu ponownie bardzo szybko.

Gdy ktoś nowy dołączy domu twego kota, to może być bardzo przykre dla Twojego kota. Kot może być przerażony nowego dziecka. Nagle coś głośno, że pachnie zupełnie inaczej, i to zwykle na kolanach! Daj dużo Kot miłości i dodatkowy czas okrążenia, gdyby to dziecko okrążenie, i powinien dostosować się szybko.

Nowa kociaka lub szczeniaka może podkreślić kota do skrajności. Twój dom jest terytorium swojego kota, i nagle, nie istnieją inne zwierzę! Ona może oznaczyć „swoje” terytorium poprzez oddawanie moczu w całym domu.

– autor artykułu