hotel warszawianka gwiazdki

hotel warszawianka gwiazdki

Gdy Charismania Dochodzi do Kościoła

Bez względu na „markę” chrześcijaństwa może być, ta wiadomość jest dla ciebie.

W minioną sobotę, byłem Emcee w North Central Texas House Church konferencji w Dallas w Teksasie. Bardzo ciekawą rzeczą stało, że, szczerze mówiąc, czy ktoś jest zaangażowany w kościele domowym lub tradycyjnego zgromadzenia, prędzej czy później, może trzeba się zająć.

Podobno kilku uczestników przeszkadzał, co jeden człowiek określany jako „charyzmatycznego smaku” konferencji, gdy po jego komunikatu, mówcą mówił językami ludzi i zaprosił do wystąpienia którzy mogą potrzebować modlitwy. Komentarz otrzymałem email brzmiał: „Jestem szczególnie zdenerwowany na charyzmatycznego smak na samym końcu konferencji Ja po prostu nie widzę tego rodzaju przepowiedni i mówienie językami, które przejawiało się przez kilka osób na koniec [w. Nowy Testament kościoły domowe]. czułem się, jakbym był na planie TBN [był nawiązującej do Trinity Broadcasting Network]. nie powiedziałbym, że Bóg nie używać go … Mówię tylko, że nie widzę tego rodzaju praktyki w NT „

Kolejny uczestnik napisał i powiedział: „Jeśli to ma być” ruch charyzmatyczny „konferencji, powinno być reklamowane jako takie …”

Trzeci napisał mówiąc: „Nie widzę dowodów stylu TBN / Zielonoświątkowy” prezenty „w Nowym Testamencie.”

Na początek, „ruch” zielonoświątkowy jest najszybciej rozwijającą się marką chrześcijaństwa będzie w tych dniach, przecinając wszystkie linie wyznaniowe i przychodzi do kościoła w pobliżu ciebie. Tak zwane „usługi” charyzmatyczne nawet udali się nawet do kościołów katolickich.

Nazarejczyka kaznodzieja powiedział mi, że zmaga się z nauką o dary duchowe, bo choć jego nazwa nauczył PRZECIW mówienie językami, nie był tak przekonany.

Kiedy był wikariuszem w kościele baptystów uczelni, coraz więcej studentów ruszył w darach Ducha jak On objawia Siebie za ich pośrednictwem.

– autor artykułu