hotel trzy gwiazdki wroclaw

hotel trzy gwiazdki wroclaw

Family Life Today – Dobre rady, jeśli pracujesz z dala od domu

dziś życie rodzinne zostało dotknięte przez zmiany kultury w ciągu ostatnich 20 lub 30 lat, co oznaczało coraz więcej osób pracuje z dala od domu, 4 lub 5 dni w tygodniu. Osobiście miałem czarów, gdzie pracowałem prawie całkowicie w domu, ale jestem obecnie przeżywa zaklęcia, gdzie moja praca zabiera mnie do miejsca, 250 mil – i robią to przez prawie 8 miesięcy. Jeśli masz młode rodziny może to być trudne do opanowania, więc tutaj są moje wskazówki dotyczące utrzymywania zarówno samodzielnie (i swoją rodzinę) sane:

Upewnij się zachować w kontakcie z domu regularnie. Telefon jest oczywistym wyborem, ale mój 8-letni córka uwielbia komunikatory internetowe (Google czy MSN) zwłaszcza, kiedy wróci do domu ze szkoły. Jest bardziej „błyskawiczne” niż e-mail. Kamera internetowa jest również dobrym pomysłem, jeśli masz technologię i może utknąć w pokoju hotelowym z tylko laptop dla firmy. Jest to świetny sposób na utrzymanie się na bieżąco z tym, co się dzieje w twojej rodzinie, więc nie dogonić w weekendy.

hotel trzy gwiazdki wroclaw

Mój 8-letni uwielbia historię w nocy. Mamy złożony charakter (Sophie), który posiada magiczną łóżko. Kiedy zasypia potrafi podróżować w dowolnym miejscu i tworzą historię, jak idziemy. Często Sophie podróżuje do miejsc, które znamy, czasami odwiedza znaki wyłączyć telewizor lub programy telewizyjne – tak czy inaczej moja córka uwielbia historie i zawsze jest ostatnią rzeczą robi, zanim pójdzie do łóżka.

http://dotsplanet.pl/tag-produktu/posciel-160×200/

Określ granice w pracy. Jeśli możesz, negocjować do pracy w domu (lub lokalnie do domu) w piątek i trzymać się go tak bardzo jak to tylko możliwe. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli umieścić godzin poniedziałku do czwartku to ten zostanie dotrzymany. Przynajmniej dążyć do opuszczenia biura piątku w porze lunchu więc masz pełny dostęp do weekendu you.l

– autor artykułu