hotel golebiewski gwiazdki

hotel golebiewski gwiazdki

Gdy „Wyjście” to nie to samo co Niezastosowanie

Patrzyłem, jeden z moich ulubionych filmów o MLM lub marketingu sieciowego dziś przypomnieć sobie, dlaczego należy zachować na bycie marketingu sieci.

W teledysku Tim Sale wyzwań pomysł czy raczej statystykę, że 95% wszystkich firm MLM powiedzie się w ciągu pierwszych pięciu lat. Co ciekawe, kiedy zacząłem marketing sieciowy to bardzo statystyka był cytowany mnie. Powiedziano mi, że aby odnieść sukces musiałem upewnić się uniknąć bycia w 95%, że „nie powiodła się”.

Tim daje przykład niego i jego żony decydującej się nauczyć gry w golfa. Spędzili dużo pieniędzy na uzyskanie odpowiedniego sprzętu i coraz lekcje. Następnie udał się do wysokiej klasy hotelu golfa doczekać wielkiego golfa weekend. Jak się okazało pogoda była gorąca i wilgotna, Tim grał gorzej niż się spodziewał, a zakończył się nie cieszyć z tego doświadczenia. Gdy wrócił do domu rzucił sprzęt golfa w swoim garażu i nigdy nie dotknęła go ponownie.

Teraz dochodzimy do sedna sprawy. Czy pisał do instruktora narzekać, albo napisać artykuł, twierdząc, że większość ludzi ‚nie’ w golfa? No, a powodem było, bo wiedział, że „zamknąć”. Spodziewał się, aby uzyskać szybkie efekty a kiedy nie udało mu się uzyskać je porzucił.

Ten jest największym lekcji nowych ludzi do marketingu sieciowego muszą nauczyć. Tak, że są ludzie, którzy biorą takie rzeczy jak Pay Per Click i Google http://www.plandeki.eu/plandeki Analytics jak „ryba w wodzie”. Jako takie mogą zmagać potwora znanego jako reklamy Google na ich korzyść i jechać ogromne ilości ruchu na swojej stronie internetowej.

Jednak jeśli tak jak ja krzywa uczenia jest zbyt stromy podczas gdy zasysane dziurę w moim rachunku karty kredytowej trzeba albo trzymać się go i sprawdzić, czy istnieje inny sposób.

Istnieją inne sposoby wykorzystujące social media, sieci społecznych, marketing artykułu i blogi, aby osoby zainteresowane w Ciebie, a następnie potencjalnie możliwości biznesowe.

– autor artykułu