hotel 3 gwiazdki nad morzem

hotel 3 gwiazdki nad morzem Pewien młody człowiek powiedział mi, że jego mama mówi, że nie był to bardzo dobry Chrzciciela więcej. Innym kolega zapytał, co się dzieje z wszystkich swoich przyjaciół, jak oni mówią językami, odbieranie wizje i sny i słowa wiedzy i prorokuje, itp Był szczególnie pod wrażeniem postawy śmiałością, że niektórzy z jego kolegów były wyrażającego.zadluzenia Jego komentarz był do mnie: „Ja tego nie rozumiem. Byłem w kościele przez całe życie, a ja nie zmieniło!”

Chodziłam usługę Chrzciciela w Fort Worth, gdzie Pastor mówił językami i koreański i Włoszka KAŻDY usłyszeli, jak mówił coś innego w ich własnym języku, który buduje zgromadzenie. Było to, że wypowiedziane przez proroka Joela (Dz 2; 16-18):

„I stanie się w ostateczne dni, mówi Pan Bóg,

Że wyleję Ducha mego na wszelkie ciało;

Synowie wasi i córki wasze prorokować będą,

Młodzieńcy wasi widzenia widzieć będą,

Starcy wasi będą śnili.

hotel 3 gwiazdki nad morzem

I na moich niewolników i moich służek

wyleję Ducha mego w owych dniach;

I będą prorokować.

Kościele Chrystusa kobieta zwierzyła mi się wiele lat temu, że mówił językami w Biblii badania przyjaciela.

W ostatnich latach wiele osób ze środowisk katolickich i baptystów się ze łzami w oczach wyjaśnił mi, że chociaż oni naprawdę uważało, że został obdarzony szczególnym darem duchowym, ich największą frustrację było nie wiedząc, jak go rozwijać i gdzie go użyć.

„Bycie” Kościół przebija „going” Za każdym razem,

Wczoraj, człowiek, który powiedział, że 7 dnia Adwentystów wyzwał mnie po ukończeniu mojego studium biblijne. On błędnie zakłada, że ??była to niedziela kościół-nawiązań. Powiedziałem mu, że wszyscy powinniśmy być adwentyści … 1 dzień, 2 dzień, 3, dzień, itd zachęciłem go, że kult Boga nie było o gromadzenie w danym dniu w danym budynku, w wyznaczonym czasie, śpiewając kilka piosenki, rzucając pieniądze na talerz i słuchanie wykładu facet przez godzinę.

– autor artykułu