5 gwiazdek hotel lublin

5 gwiazdek hotel lublin

Przedstaw swoje koty do siebie powoli. Możesz zachować początkujących w jednym pomieszczeniu przez kilka dni z własnej kuwety i naczynia żywności i wody. Nie zdziw się, gdy wąchać nawzajem pod drzwiami, a potem syk lub yowl ani swat na siebie. To jest ich sposób na poruszanie się zapoznał.

Po zwolnieniu z nowego kotka, mogą warczeć i sparing na kilka tygodni, dopóki nie przyzwyczaisz się do siebie nawzajem. Jeśli chcesz, aby przyspieszyć ten proces, spróbuj wycierając futro każdego kota z osobnym ręcznikiem codziennie. Następnie umieścić naczynia żywności każdego kota na ręczniku drugiego kota. Twoje kotki kojarzy pozytywne doświadczenia karmione zapachem drugiego kota, a oni przychodzą do tolerują się nawzajem o wiele szybciej.

Pamiętaj, każdy kot ma swoją bezpieczną kryjówkę może wycofać się. Daj każdej z kotki równa ilości miłości i uwagi. Musisz kuwety dla każdego kota, plus dodatkowy jeden, co oznacza, że ??jeśli masz dwa koty, trzeba mieć trzy pola.

5 gwiazdek hotel lublin

Koty mają „porządek dziobania”. Jeśli kot opuszcza gospodarstwo domowe, może to spowodować napięcia między swoimi pozostałymi kotami aż ustalić, kto nowa „głowa kota” jest. To napięcie może również powodować problemy kuwecie.

Jeśli masz już dwa koty, które były ze sobą przez całe życie, a jeden umiera, może być tak samo trudne na pozostałej kot jak to na ciebie. Twój kot będzie prawdopodobnie przegapić swojego kumpla i może patrzeć na nią przez kilka dni. Prysznic swój futrzany przyjaciel z dużą ilością miłości i uwagi w trakcie tego okresu dostosowawczego.

5 gwiazdek hotel lublin

Stres może być ważnym czynnikiem w problemach kuwecie. Jeśli można zidentyfikować przyczynę stresu i usunąć go, można rozwiązać problemu zapachu moczu Twojego kota.

Darlene L. Norris zaprasza do zapoznania Jak mogę dostać kota do korzystania z kuwety? dla rozwiązania problemów kuwecie.

– autor artykułu